Mobileria "NISI" - greme - FERIZAJ mob:044124843

Pronar : DASHNIM KOSUMI

dhoma gjumi

« Back to Album Photo 3 of 43 Previous | Next
Posted by Arbron on February 19, 2011 Slideshow

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

5 Comments

Reply gximi
12:22 PM on November 19, 2013 
pershendetje amuj me dit qminim e kesaj dhome
Reply Arbron
7:10 AM on August 15, 2013 
nurten says...
sa ka qmimin dhoma e fjetjes a mundeni mem tregu sonte ose deri neser ora 2 faleminderit per mirekuptim
jemi ne ferizaj tek xhamia e madhe
044299524


Pershendetje i nderuari Nurten kjo dhom e fjetjes ka qmimin 550 euro ...
Faleminderit per mirkuptim dhe kaloni mir...
Reply nurten
10:15 AM on August 11, 2013 
sa ka qmimin dhoma e fjetjes a mundeni mem tregu sonte ose deri neser ora 2 faleminderit per mirekuptim
jemi ne ferizaj tek xhamia e madhe
044299524
Reply Arbron
4:28 AM on July 31, 2012 
astrit says...
pershendetje si jeni jam i intresuarper kete dhomen e gjumit ne foton numer 7 nese ke mundesi mem tregu qmimin me respekt astrit trolli

i nderuar per qshtjet rreth qmimit mund te bisedoni me gjersisht ne ket email

[email protected]
Reply astrit
3:14 PM on July 29, 2012 
pershendetje si jeni jam i intresuarper kete dhomen e gjumit ne foton numer 7 nese ke mundesi mem tregu qmimin me respekt astrit trolli

Like ne Facebook

Recent Forum Posts

No recent posts